İnternet Pazarlamacısının Olmazsa Olmazı Araçlar

ŞİMDİ PAYLAŞ:⬇️

İnternet Pazarlamacısının Olmazsa Olmazı Araçlar


Bildiğiniz gibi sitemizde genelde internetten para kazanmanın en doğru kalıcı yolları üzerine çeşitli önerilerde bulunuyoruz. Bunların dışında sitemizi satış ortaklarının da takip ettiğini de biliyoruz. Yani hali hazırda online olarak kazanç sağlayan ve kendini geliştiren kişiler için bugün çok işe yarayacağını düşündüğümüz bazı araçları listeleyeceğiz. Bu araçlar sayesinde kimi zaman satış faaliyetlerinize yeni bir açıdan bakmayı öğrenebilir, kimi zaman ise doğrudan bilgi edinmenizi sağlayacak şekilde kullanabilirsiniz. Bu liste işe yarayan yeni araçları gördükçe güncellenecek, bu sebeple yazıyı sık kullanılanlara eklemenizde fayda var. Haydi başlayalım.

1. Unfurlr: Biz satış ortakları genelde satış ortaklığı linklerimizi kısaltma yoluna gideriz. Genelde goo.gl veya bit.ly gibi kısaltma servislerini kullanırız. Yada kısaltılan linklerin güvenilir bir siteye gidip gitmediğini kontrol etmek için kullanılabilecek harika bir araç. Üstelik online olarak kullanılabilir. Kısaltılmış linki yapıştırıp nereye yönlendirildiği, kaç link üzerinden geçtiği ve o linklerin listesini, ayrıca hangi redirect kullarının kullanıldığına kadar detaylı bilgilendirmeleri anında öğrenebilirsiniz. Genelde satış ortaklığı id’lerini öğrenmek için kullanılabilir.

2. Gifs: Bu site herhangi bir youtube videosunu gif haline dönüştürmenizi sağlıyor. Çeşitli pazarlama çalışmalarında gif benzeri çalışmalar kullanılabiliyor.

3. Shouldiremoveit: Genelde yoğun ve çok çeşitli programlarla çalışırız. Haliyle bilgisayarımız bir yerden sonra bu yoğunluğu kaldıramayabilir. Bu site bilgisayarınızdaki kullanmadığınız gereksiz programları kaldırmanız konusunda size tavsiyelerde bulunuyor. Pc nizi rahatlatmanız için iyi bir yöntem.

4. Privnote: Kişiye özel ve tek kullanımlık bir not bırakmak istiyorsanız, ve o notun linkini tıkladıktan sonra güvenlik için kendini imha etmesini istiyorsanız bu site tam da size göre.

5. Duolingo: İşimiz gereği sektörün hızlı ilerleyişini önceden takip etmek için yabancı dil bilmek önemlidir. Kendini ingilizce, almanca gibi dillerde geliştirmek isteyenler için türkçe dil desteği bulunan bu site işinizi görecektir.

6. Oldversion: Eminim ki hayatınızın belli döneminde kullandığınız bir programın yeni versiyonu çıktığında eski versiyonu daha iyiydi demişsinizdir. İşte bu site de tam bu noktada işinize yarıyor. Aklınıza gelen tüm programların en versiyonlarını buradan bulup mutlu mesut kullanmaya devam edebilirsiniz.

7. InstantDomainSearch:
Uzun yıllardır istediğim kelimede hızlı domain bulmak için çokça kullandığım bir sitedir. Satış ortakları genelde bir kelime için domainlerin anında boş olup olmadığını kontrol etmek ister. Uzun yıllardır en büyük yardımcımız bu konuda. Kelimeyi yazın, size com,net,org gibi farklı uzantıların boş olup olmadığını anında söylesin!

8. Wetransfer: Genelde büyük boyutlu dosyaları göndermek için kaliteli servis sayısı bir elin parmakları kadardır. Bu servis ile gigabyte boyutunda dosyalar gönderebilirsiniz.

9. Gonitro: Gonitro nun pdf editörü ile online olarak bir pdf dosyasını düzenleyebilir ve yeni halini kaydedebilirsiniz. Bu harika araç size hem zaman kazandırır hemde bilgisayarınıza gereksiz programlar yüklemenizi engeller.

10. Mailvu: Mail göndermenin videolusunu düşünün. Evet yazmak yerine videoyu hızlıca çekip mail formatında istediğiniz kişiye gönderebilirsiniz.

11. Sumopaint: Yine online bir servis, online resim düzenlemek ve hızlıca kaydetmek isterseniz bu site tamda size göre.

Bu listede işlerinizi hızlandırmak veya kolaylaştırmak için kullanabileceğiniz araçları listelemeye çalıştık. İşe yarar gördüğümüz yeni araçları gördükçe listeye eklemeye devam edeceğiz. Bu araçların özellikle internetten para kazanma amacında olan satış ortaklarının işine çok yarayacağını düşünüyorum. Çünkü kolaylık ve işleri otomasyona bağlamak internet işlerinde önemlidir. Şimdilik bu kadar.
ŞİMDİ PAYLAŞ:⬇️
Tepkiler:

İNTERNET GENEL

İstek Ve Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir:

5 comments:

 1. http://www.kurdovizaltin.com/

  YanıtlaSil
 2. www.onlinekazancyollari.com

  YanıtlaSil
 3. Kutsasın izleyiciyi

  Do you need urgent loan for investment? E-posta: (dealae@usa.com) Business? construstion? farming loan? Düşük faizli acil kredi teklifi, Yatırım kredisi? İşletme Kredisi? E-posta: (dealae@usa.com)

  #280B, T.C beside Planet.
  Investment D.E.A LTD
  333 333 0633

  YanıtlaSil
 4. Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin.
  Ayrıca +1 515 882 1607 numaralı telefondan whatsapp'ı arayabilir veya bize yazabilirsiniz.

  NOT: Güvenliğiniz garanti altındadır ve hastamız, onları kurtarmak için böbrek bağışı yapmayı kabul eden herkese büyük miktarda para ödemeyi kabul etmiştir. Sizden haber almayı umuyoruz, böylece bir hayat kurtarabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 5. Merhaba, Benin Öğretim Üniversitesi'nden Dr. Mark Adram.
  Hastane, Organ Cerrahisi konusunda uzmanım ve bununla ilgileniyoruz
  satmak isteyen insandan organ satın alma ve biz
  Nijerya, ABD ve Malezya'da, ancak merkez ofisimiz ABD'de. Eğer
  Böbreklerinizi Satmak ya da cihazınızın herhangi bir bölümünü satmakla ilgileniyorsanız
  vücut organı Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin. Aracılığıyla bize ulaşın
  E-posta: markadram1144@gmail.com
  Whatsapp Numarası: +18508499856
  Sizden duymak umuduyla.
  Saygılarımızla,
  Mark
  CEO
  BENİN ÖĞRETİM HASTANESİ ÜNİVERSİTESİ

  YanıtlaSil