Bedava Kaliteli Blogger Teması Veren 13 Site

ŞİMDİ PAYLAŞ:⬇️
Bedava Kaliteli Blogger Teması Veren 13 Site

Blogger temaları her geçen gün daha kullanışlı arama motoru dostu olmaya başlamıştır,blogger tema tasarım işini kendine meslek edinen binlerce insan bulunmaktadır,tabi bu temaları ücretli olarak satmaları normaldir,bunun yanında hem ücretli hemde ücretsiz blogger temaları oldukça fazladır.

Blogger kullanıcılarına sunduğu temaları düzenlemek ve hatasız bir tema haline getirmek oldukça fazla zaman alacaktır.Ülkemizde henüz blogger teması tasarlayıp satan bir site bulamadım,genelde kopyalanan temalar üzerinde birkaç oynama yapılarak satışlar yapılmaktadır.

Kullanacağınız anahtar kelimeye uygun şık kullanıcı dostu SEO uyumu tamamlanmış

Blogger şablonu kullanmak istiyorsanız aşağıda kullana bileceğiniz 13 adet blogger tema sitesi bu ihtiyacınızı fazlaca karşılayacaktır,tek yapmanız gereken kriterlerinize uygun olan temayı seçmek ve ingilizce olan bu temayı Türkçeye çevirmektir.

Bu yüksek kaliteli blogger şablonlarının demoları bulunmaktadır,temaların demolarına bakarak işinize yarayacak temayı indirip sitenizi kurunuz.

Bu bedava blogger temaları içinden CSS kod yapısı olan ve JavaScript mümkünse hiç kullanılmamış SEO kalitesi iyi mobil dostu temaları seçerseniz fazla uğraşmadan yazılarınızı yayınlamaya başlarsınız.

Unutmayın site tasarımınız bitmeden yazılar yazmayın sık sık tema değiştiren siteler arama motorlarında spam olarak algılanır.Aynı zamanda blogger tarafından da ceza alırsınız.


1) Delux Şablonlar
http://www.deluxetemplates.net/
2) Blogger Şablonları Free
http://www.bloggertemplatesfree.com/


3) Blog Şablon 4 U
http://www.blogtemplate4u.com/

4) Yeni Blogger Temalar
http://www.newbloggerthemes.com/


5) Gooyaabi Şablonlar
http://www.gooyaabitemplates.com/


6) Şablon İzleyici
http://www.templatetrackers.com/


7) En İyi Blogger şablonları
http://www.bestbloggertemplates.net/


8) Netzspot.Blogspot
http://netzspot.blogspot.com/


9) Sora Şablonlar
http://www.soratemplates.com/


10) Benim Blogger Temalar
http://www.mybloggerthemes.com/


11) ThemeXpose
http://www.themexpose.com/


12) BThemez
http://www.bthemez.com/


13) BTemplates
http://www.btemplates.com/


ŞİMDİ PAYLAŞ:⬇️
Tepkiler:

İNTERNET GENEL

İstek Ve Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir:

5 comments:

 1. http://aqmoney.win/5823829116336/ 40 ref lazım.para kazandıran site

  YanıtlaSil
 2. Kutsasın izleyiciyi

  Do you need urgent loan for investment? E-posta: (dealae@usa.com) Business? construstion? farming loan? Düşük faizli acil kredi teklifi, Yatırım kredisi? İşletme Kredisi? E-posta: (dealae@usa.com)

  #280B, T.C beside Planet.
  Investment D.E.A LTD
  333 333 0633

  YanıtlaSil
 3. Kutsasın izleyiciyi

  Do you need urgent loan for investment? E-posta: (dealae@usa.com) Business? construstion? farming loan? Düşük faizli acil kredi teklifi, Yatırım kredisi? İşletme Kredisi? E-posta: (dealae@usa.com)

  #280B, T.C beside Planet.
  Investment D.E.A LTD
  333 333 0633

  YanıtlaSil
 4. Merhaba hocam bedava kaliteli blogger temaları veren sitelere, https://kalitelibloggertemalariindir.blogspot.com sitemi listenize eklerseniz çok sevinirim. Saygılarımla.

  YanıtlaSil
 5. Bu, böbrek satmak isteyen herkese açık bir ilan, böbrek nakli ihtiyacı olan hastalarımız var, bu nedenle böbrek satmakla ilgileniyorsanız, lütfen iowalutheranhospital@gmail.com adresindeki e-posta adresimizden bizimle iletişime geçin.
  Ayrıca +1 515 882 1607 numaralı telefondan whatsapp'ı arayabilir veya bize yazabilirsiniz.

  NOT: Güvenliğiniz garanti altındadır ve hastamız, onları kurtarmak için böbrek bağışı yapmayı kabul eden herkese büyük miktarda para ödemeyi kabul etmiştir. Sizden haber almayı umuyoruz, böylece bir hayat kurtarabilirsiniz.

  YanıtlaSil