Ojooo İle Para Kazan

ŞİMDİ PAYLAŞ:⬇️

Ojooo İle Para Kazan 


Ojooo Nedir ?

Ojooo reklam tıklayarak para kazanma sitesi,Alman bir şirkete ait PTC sitesidir.Açıldığından bu zamana şuan tam tamına 5.636.77 kayıtlı üyeye sahip olan Ojooo Ptc sitesi internet üzerinden para kazanan kullanıcılar için reklam başına kazandırdığı para miktarı açısından oldukça gözde ve güvenilir bir Ptc sitesi haline geldi.

Standart üyeler için minimum ödeme (Payout) = İlk ödemede $ 2 Sonraki Ödemelerde $ 6 ‘dır.

Premium üyeler için minimum ödeme (Payout) = $ 2 

Ödeme Seçenekleri = Paypal, Payza ve OkPay

Kayıt :

Ojooo’da günlük 7-10 arası reklam gelmektedir ve günde $ 0.02 – $ 0.05 arası kazancınız olmaktadır. Fakat Ojooo Ptc sitesinden para kazanma durumu üyelik dereceniz, referanslarınız ve izlediğiniz reklama göre değişiklik göstermektedir.

“Premium+” aylık $39 - 30 civarı reklam yaklaşık $0.37 günlük sadece reklamdan kazanırsınız.
NOT: Siteye üye olduğunuz da ilk birkaç gün reklamlar az görünüyor. Fakat zamanla reklam sayısı ve kazandırdıkları artıyor.

Aşağıda ki tablo 1‘de gördüğünüz üzere tıklama başına kazandığınız miktarı üyelik derecesine göre değişmektedir.

Tablo 1
Ojooo İle Para KazanTablo 2’de ise Referans tıklamalarından alacağınız komisyonuz görebilirsiniz.

Tablo 2

Ojooo İle Para Kazan26.06.2016 itibariyle sitede premium üyelik aldım ve 250 kiralık referansım var. Referansların performansı her geçen gün artıyor. Üstelik günlük 24 reklama tıklayarak $0.25 civarında para kazanıyorum.Standart üye olarak denedim siteyi 50 Ref kiraladım. Refler zaman içerisinde artan bir ivmeyle tıklıyor. Şimdiye kadar sadece 4 Refinden hiç tık almadım.En büyük kampanyası ise referansınız üye yükselttiğin de anında $ 10 komisyon almanız. Tabi bunun için sizinde üyeliğinizi yükseltmeniz gerekiyor.


ODEME KANITI:
ŞİMDİ PAYLAŞ:⬇️
Tepkiler:

İNTERNETTEN PARA KAZANMA

İstek Ve Yorumlarınız Bizim İçin Değerlidir:

0Yorum Yazmayı Unutmayın: